Životopis Jaime King

11. ledna 2015 v 19:42 | Miara

Tahle modrooká nevinně vyhlížející dračice se narodila ve znamení býka, takže se do všeho vrhá přímo po hlavě. Hrála ve filmu Sin City - město hříchu velmi nebezpečnou ženu. Jaime King se ve svých 26 letech stačila stát slavnou, vyhrát bitvu s heroinem a znovu se zrodit v lepší formě než kdy předtím. Andělsky krásná rebelka má vlasy jako Barbie a nevinný úsměv, její tělo ale zdobí hned několik tetování a hrdě nosí piercing v jazyku a bradavkách jako drsná rockerka.

Matka pojmenovala Jaime podle hlavní hrdinky své oblíbené show, která běžela v USA v sedmdesátých letech, Jaime Sommers. Porodila ji 23. 4. 1979 v Omaze v Nebrasce do úplně běžné středostavské rodinky. Asi ve 12 letech objevila Jaime módní časopisy a její posedlost modelkami, návrháři a módními fotografy byla na světě. Protože Omaha neskýtala pro adolescentku zrovna moc využití, prozíravá matka zapsala dceru do místní modelingové školy. Netušila, že tím pro Jaime zakoupila jízdenku na raketový let přímo do modelingového nebe. V roce 1993 ji totiž na závěrečné školní přehlídce objevil módní agent Michael Flutie. Za pár dní už měly pubertální krasavice i její matka sbalené kufry a nabraly směr New York, kde Jaime čekala strmá kariéra, ale taky sex, drogy a alkohol a nekonečné flámy. Objevovala se v časopisech Vogue, Mademoiselle, Allure a později i v Glamouru a Harper's Bazaaru. Třikrát během jednoho roku zdobila obálku amerického Cosmopolitanu!

Zvenčí by Jaimin život mohl vypadat jako idylická procházka růžovým sadem, ale pohledem skrz lupu byste viděli její cestičku jako pěkně trnitou. Jaime se v patnácti začala místo dortů ládovat heroinem a pro jistotu ho zapíjela hektolitry alkoholu všeho druhu.

Před lety se vrátila zpátky na Manhattan. Čistá a odhodlaná znovu se najít. Modeling pověsila na hřebík a vrhla se na dráhu herečky. Za pár měsíců se už proháněla na placu po boku Bena Afflecka, se kterým si zahrála v Pearl Harboru. Do její filmografie ale patří také hromada dalších a momentálně natáčí seriál Hart of Dixie.

Co se týče její osobního života teď, má úžasného manžela Kyla Newmana a roztomilého synka Jamese Knighta :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama