Březen 2015

Jaime King & J. Ralph - "31 Seconds"

7. března 2015 v 13:27 | Miara |  J's Videos - Music videos
Konečně se objevil videoklip a písnička ve které hraje a hlavně zpívá Jaime King :) Jde o videoklip a písničku k nové kolekci módní značky Grace MMXIII :) Není to úplně mainstreamová písnička, ale skvěle se k módě hodí :) Videoklip režirovala sama Jaime King spolu se svým manželem Kylem Newmanem :)


Jaime King at Access Hollywood Live - 9 January 2015

7. března 2015 v 13:26 | Miara |  J's Videos - Talkshows
Jaime King se včera objevila v talkshow Access Hollywood Live, která se konala hned po 2. premiéře 1. dílu Hart of Dixie :) Je to moc povedený rozhovor, doporučuji ho si pustit :) Je tam vážně nádherná!
Tady je přibližně o čem se tam baví aby jste byli v obraze :)
  1. Jaime má na sobě model od Stelly McCartney a moderátoři její outfit obdivují. Jak zajímavost jsem si outfit našla na internetu a vršek stojí 765 EUR a kalhoty 485 EUR, dohromady tedy 1250 EUR :D
  2. Dále se baví o módě a o tom, že je Jaime velká milovnice módy už od dětství. S maminkou nakupovali např. v secondhandech a doma to pak rozstříhaly, přešívaly a tvořily si modely. O módě říká, že je to její vášeň a že každý může zkusit něco nového a nečekaného, hlavní je aby se v tom cítil dobře a aby se v tom cítil jako on sám a byl sebevědomý.
  3. Mezi její kamarádky patří i hvězdy, které chodí po červeném koberci jako jsou Jessica Alba nebo Taylor Swift a při výběru nějakého modelu, outfitu nebo značky si prý navzájem radí.
  4. Dále se baví o tom, že Rachel Bilson se kterou hraje v Hart of Dixie se do Jaimiiniho syna Jamese zamilovala na první pohled. Rádi si spolu hrají :)
  5. Když se zmínili o malém Jamesovi, zmínili i problémy, které měla Jaime s otěhotněním. Jaime trpěla endometriózou a nemohla otěhotnět, tak zkoušela všechno možné i umělé oplodnění, ale nakonec se zaštěstilo přirozenou cestou, což byl podle Jaime velký zázrak :) Dlouho o tom mlčela, až si jednou povídala s kamarádku, která si tím taky prošla a Jaime se rozhodla, že to řekne veřejně aby se ženy co tím trpí necítíli, že jsou v tom sami, protože se o tomto onemocnění moc nemluví. A nerodila přirozeně, na to není moc velký masochista :D Přirozené porody podporuje, ale sama by do něj nešla.
  6. Dále ukázala své tetování dýky a hvězdiček okolo, dýka je vytvořena ze jména James :)
  7. Pak se dostali k Hart of Dixie :D V této řadě je s Lemon spjat milostný trojúhelník, Lemon, George a Lavon. Ten se prý vyřeší na konči řady. Podle Jaime je 4. řada zatím tou nejlepší řadou Hart of Dixie :)
  8. Nakonec se ještě můžeme dozvědět, že se Jaime zúčastní předávání Zlatých Glóbů (Golden Globes) v neděli 11. ledna. Tím mi udělala velkou radost a už se moc těším na fotky :D

Video spustíte kliknutím na obrázek.

2011 > Jaime King for The Lab Magazine - Issue 4

7. března 2015 v 13:25 | Miara |  J's Videos - BTS Videos
Našla jsem video z roku 2011 :) Jedná se o o takovou upoutávku na photoshoot, který Jaime nafotila pro časopis The Lab Magazine :) Na fotky se můžete podívat tady :)


BTS Video > Love Magazine Photoshoot 2014

7. března 2015 v 13:24 | Miara |  J's Videos - BTS Videos
Časopis Love vytvořil na svém webu jakýsi adventní kalendář až do konce roku. A za okýnkem číslo 28 se objevilo video ze zákulisí focení s Jaime King :)


Jaime King departs Taylor Swift's concert in Hollywood - 23 October 2014

7. března 2015 v 13:23 | Miara |  J's Videos - Candids
Jaime King byla včera na koncertě Taylor Swift v Hollywoodu :) Při odchodu z koncertu si Jaime s fanoušky zahrála na "paparazzi" :D Na svůj mobil natáčela fanoušky, bavila se s nimi, poté se jim podepisovala a vyfotila se s nimi :) Byla opravdu přátelská a usměvavá :) Jukněte sami, je to miloučký :))


Jaime King Stuns In Patchwork Dress At Vogue Fashion Fund Event - 21 October 2014

7. března 2015 v 13:22 | Miara |  J's Videos - Candids
Našla jsem video z úterý, kdy Jaime byla na večírku CDFA a Vogue :) Je tam fakt nádherná, šaty jsou zajímavé a líbí se mi jak je milá na fotografy :))

Jaime King in music video "The Fray - Never Say Never"

7. března 2015 v 13:16 | Miara |  J's Videos - Music videos
V roce 2009 se Jaime objevila ve videoklipu k písni Never Say Never od skupiny The Fray :) Nebudu říkat koho tam hraje, koukněte na video, objeví se až ke konci :)