Jaime King at Access Hollywood Live - 9 January 2015

7. března 2015 v 13:26 | Miara |  J's Videos - Talkshows
Jaime King se včera objevila v talkshow Access Hollywood Live, která se konala hned po 2. premiéře 1. dílu Hart of Dixie :) Je to moc povedený rozhovor, doporučuji ho si pustit :) Je tam vážně nádherná!
Tady je přibližně o čem se tam baví aby jste byli v obraze :)
  1. Jaime má na sobě model od Stelly McCartney a moderátoři její outfit obdivují. Jak zajímavost jsem si outfit našla na internetu a vršek stojí 765 EUR a kalhoty 485 EUR, dohromady tedy 1250 EUR :D
  2. Dále se baví o módě a o tom, že je Jaime velká milovnice módy už od dětství. S maminkou nakupovali např. v secondhandech a doma to pak rozstříhaly, přešívaly a tvořily si modely. O módě říká, že je to její vášeň a že každý může zkusit něco nového a nečekaného, hlavní je aby se v tom cítil dobře a aby se v tom cítil jako on sám a byl sebevědomý.
  3. Mezi její kamarádky patří i hvězdy, které chodí po červeném koberci jako jsou Jessica Alba nebo Taylor Swift a při výběru nějakého modelu, outfitu nebo značky si prý navzájem radí.
  4. Dále se baví o tom, že Rachel Bilson se kterou hraje v Hart of Dixie se do Jaimiiniho syna Jamese zamilovala na první pohled. Rádi si spolu hrají :)
  5. Když se zmínili o malém Jamesovi, zmínili i problémy, které měla Jaime s otěhotněním. Jaime trpěla endometriózou a nemohla otěhotnět, tak zkoušela všechno možné i umělé oplodnění, ale nakonec se zaštěstilo přirozenou cestou, což byl podle Jaime velký zázrak :) Dlouho o tom mlčela, až si jednou povídala s kamarádku, která si tím taky prošla a Jaime se rozhodla, že to řekne veřejně aby se ženy co tím trpí necítíli, že jsou v tom sami, protože se o tomto onemocnění moc nemluví. A nerodila přirozeně, na to není moc velký masochista :D Přirozené porody podporuje, ale sama by do něj nešla.
  6. Dále ukázala své tetování dýky a hvězdiček okolo, dýka je vytvořena ze jména James :)
  7. Pak se dostali k Hart of Dixie :D V této řadě je s Lemon spjat milostný trojúhelník, Lemon, George a Lavon. Ten se prý vyřeší na konči řady. Podle Jaime je 4. řada zatím tou nejlepší řadou Hart of Dixie :)
  8. Nakonec se ještě můžeme dozvědět, že se Jaime zúčastní předávání Zlatých Glóbů (Golden Globes) v neděli 11. ledna. Tím mi udělala velkou radost a už se moc těším na fotky :D

Video spustíte kliknutím na obrázek.
 


Komentáře

1 tajotaka tajotaka | Web | 7. března 2015 v 13:40 | Reagovat

vůbec jsem nevěděla, že je stránka o Jamie :)..líbila sem mi v Hart of Dixie i když její postava není úplně nejkladnější :D něco v sobě má

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama